Dla kogo bag in box?

Życie w sposób ekologiczny to życie, które obfituje w naturalne produkty, pozbawione sztucznych, chemicznych domieszek. Czy tylko? Zdecydowanie nie. W praktyce bowiem życie w sposób ekologiczny zakłada również oszczędność, segregację produkowanych odpadów, jak i używanie produktów, które – przynajmniej częściowo – mogą zostać poddane procesowi recyklingu. Artykułem, który wpisuje się w ideę życia ekologicznego są specjalne pojemniki bag in box marki Ekopak. Dlaczego? Ponieważ ukryty w pudełku bag in box wytworzony jest z materiałów wolnych od toksycznych elementów transmutujących.

Czym są bag in box firmy Ekopak?

Nowoczesne bag in box to nic innego, jak tylko innowacyjny rodzaj toreb umożliwiających przechowywanie różnego rodzaju substancji płynnych i półpłynnych, w tym przede wszystkim soków czy rzadszych musów. Co jednak najważniejsze to fakt, iż bag in box Ekopak utrzymują dane wyroby w stanie świeżości o wiele dłużej, niż miałoby to miejsce w przypadku standardowych opakowań. Z czego to wynika? Odpowiedzialna za ten fakt jest wysoka technologia ich wytwarzania, bowiem zastosowana folia barierowa minimalizuje dostęp gazów do wnętrza opakowania, natomiast specjalny kranik umożliwia wielokrotne dozowanie znajdującego się w bag in box płynu.

Wiele branż, jeden produkt

Bag in box jest produktem, który z powodzeniem może być wykorzystywany przez producentów z różnych branż. Z myślą o ich potrzebach te nowoczesne, innowacyjne opakowania tworzone są w różnych rozmiarach. W portfolio Ekopak znajdziemy zatem bag in box mieszczące 2 l, 3 l, 5 l oraz 10 l. Kto zatem powinien sięgnąć po opisywane woreczki? Tak naprawdę… prawie każdy. Dlaczego? Ponieważ mogą one być wykorzystywane zarówno w charakterze opakowań na soki, napoje, musy, alkohole, oleje spożywcze czy płynne wyroby mleczarskie, jak i smary, oleje przemysłowe czy też rolnicze środki chemiczne. Poznaj pełną ofertę naszej firmy i już dziś skorzystaj z opakowań, które odmienią oblicze wytwarzanych przez Ciebie artykułów.

logo ekopak stopka       wszystkie prawa zastrzeżone przez EKOPAK

CREATED BY SERVPARK